מנעולן בירושלים

מנעולן בירושלים
ירושלים עיר יפה ומרתקת, היא גם עיר קשה ומחוספסת בעלת פסיפס גיאוגרפי אנושי ומגוון. מי שמסיבה כזו או אחרת מוצא את עצמו באמצע הלילה מחפש מנעולן במרכז ירושלים עשוי לחוות את המציאות הזו על בשרו.

מפגש עם פורץ בירושלים
למרבה הצער חלק ניכר מהאנשים שמחפשים מנעולן בירושלים באמצע הלילה, עושים זאת אחרי שפרצו לביתם. כן, מפגש עם פורץ בירושלים אינו עניין נדיר. המציאות הסוציואקונומית והדמוגרפית בעיר הפכה את פשעי הרכוש לחיזיון נפוץ.

חזרתם הביתה, מצאתם אותו הפוך, התקשרתם למשטרה, אבל כשנגמר הטררם וחוקרי המז"פ המנומנמים מסיימים את עבודתם, אתם מוצאים את עצמכם בבית הפוך ודלת פרוצה עם מנעול שבור, ומבחינתכם זה לא סובל דיחוי עד הבוקר. עכשיו לכו תמצאו מנעולן במרכז ירושלים. בהצלחה. הפריצה נגמרה, אך עבורכם הסיוט לא נגמר. מאיפה תמצאו המלצות על מנעולן טוב בשתיים בלילה?

מוקד אינטרנטי חכם
יש לנו גם בשורות טובות עבורכם. היה מי שזיהה את המצוקה והצורך לתת מענה עבור מי שמחפש מנעולן בירושלים ולא מוכן להתפשר – אפילו לא בשתיים בלילה. חברת 'א א א מנעולי שמאי', החליטה לעשות מעשה והקימה מוקד אינטרנטי מיוחד שמחבר בין מנעולנים מעולים שנבדקו ואושרו אישית על ידי מנהלי המוקד, לצרכנים במרחב ירושלים הזקוקים למנעולן מקצועי בהתראה קצרה.
בדרך כלל מי שמחפש מנעולן בירושלים (או בכל מקום אחר) עושה את זה בהתראה קצרה כאשר קורה אירוע (פריצה, מפתח שנשבר, מנעול שנתקע, מפתח שאבד או נשכח).

זה תמיד מתרחש ב'זמן לא נוח' ולרוב בחסות פעילה של חוק מרפי. עבור מי שנזקק למנעולן מ'עכשיו לעכשיו' המוקד האינטרנטי החכם של ' א א א מנעולי שמאי' הוא פתרון נפלא. חלק ממה שעושה את המוקד הזה ל'חכם' זו היכולת לשדך במהירות מנעולן קרוב וזמין ללקוח והעובדה הזו מקצרת מאוד את זמני ההמתנה למנעולן.

אספקט 'חכם' נוסף שהמוקד מפגין זה לשלוח לכל קריאה איש מקצוע שמתמחה בבעיה ספציפית. למשל, אם הבית שלכם חווה פריצה במהלכה חובלו או נעקרו דלתות, המוקד החכם ידאג שאיש המקצוע שיגיע אליכם הינו מומחה לתיקון דלתות.